Menu

Güneşi Beklerken Oyuncuları

Güneşi beklerken dizi oyuncularının resimleri onlar hakkında kısaca bilgiler.

Hande Doğandemir (Zeynep) : Annesi Demet ( Ebru Aykaç )’ile Bursa’nın Gölyazı ilçesinden ; maddi sıkıntılar dolayından İstanbul’a gelmişlerdir. Yeni okulu Özel Sayer Kolejinde ; okulun sahibi olan Kerem ( Kerem Bursin ) ile tartışmaya girmiştir. ileriki zamanlarda kerem ile aşk yaşayacaktır hatta ondan hoşlanmaya bile başlamıştır ancak kendisi hala bunu anlamamaktadır.

Emre Kınay (Cihan) : Okulun beden eğitimi hocasıdır. Okulun müdüresi Jale ( Gökçe Yanardağ ) ile eskiden beri arkadaş olduğu için onu kırmayıp Zeynep ( Hande Doğandemir ) ile ilgilenmiştir. Okulun popüler kızı Melis ( Yağmur Tanrısevsin )’in babasıdır. Ayrıca gençken Demet ( Ebru Aykaç ) ile çıkmıştır. ayrıca zeynepinde gerçek babasıdır. fakat bunu hala bilmemektedir.

Gökçe Yanardağ (Tülin) : Okulun müdüresidir. Demet ( Ebru Aykaç ) ile arkadaştır ve Zeynep’in bu okula okumasını sağlamıştır. Gençken Cihan ( Emre Kınay )’a aşık olmuştur ve Demet ( Ebru Aykaç ) ile Cihan ( Emre Kınay )’ın aralarının bozulmasını sağlayan bir yalan söylemiştir.

Ebru Aykaç (Demet) : Zeynep ( Hande Doğandemir )’in annesidir. Tülin ( Gökçe Yanardağ )’nın yakın arkadaşıdır. Eskiden Cihan ( Emre Kınay ) ile çıkmıştır.

Kerem Bursin (Kerem) : Okulun sahipleri Sayerler’in oğludur. Okuldaki en popüler ve en korkulan çocuğudur. Fakat ailesi onunla hiç ilgilenmediği için çoğu gece bebeklik arkadaşı olan Barış ( İsmail Ege Şaşmaz )’ın evinde kalır. Zeynep ( Hande Doğandemir )’den nefret eder ve ona çeşitli oyunlar oynayarak okuldan gitmesini ister. Çok güzel resim çizer resim defterinde Zeynep ( Hande Doğandemir )’in resimleri bulunmaktadır. ilerki zamanlarda ona aşık olacak ve onun pşinden koşacaktır çekişmeli ve tatlı bir aşk yaşayacaklardır.

Yağmur Tanrısevsin (Melis) : Okulun en popüler kızıdır. Kerem Kerem Bursin’e aşıktır. Kerem istediği için Zeynep’le uğraşıyordur.zeyneple kardeştirler.

İsmail Ege Şaşmaz (Barış) : Zeynep’e yardım eder. Kerem’in yakın arkadaşıdır. Melis’e aşıktır ve bunu kimse bilmiyordur. ilerde zeynepe aşık olacak fakat zeynep keremden hoşlanmaya başladıgı için ondan vazgeçecektir. bu yüzden keremle anlaşmazlık yaşıyacaktır.

gunesi beklerken (1)

Yorumlar

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir