eskiSohbet.com
sohbet


Sponsorlu Bağlantılar

» 
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
a aa
Tarih : 02 Eylül 2013 22:28

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Eski Sevgiliyi Görmek, Rüyada Sevgiliyi Görmenin Anlamı gördükleriniz sizi büyük bir aşka yelken açmanızı sağladığı gibi ilişkinizde küçük depremlerin oluşmasınada neden olabilir.

Rüyasında eski sevgilisini gören kişi yeni kız arkadaşı ile birlikte aralarında sorunlar yaşayacaklarına işaret edilir. Eski sevgilisi rüyasına giren kimse yeni ilişkisinin zor zamanlar beklediği görülür. Hayatınız tam olarak bitmediği gibi bu durumda sizin sabrınız önem taşıyacaktır. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Görülen kişiler önemlidir direk olarak ayrılıp olmadığı gibi birlikteliğe dahi yorumlanabilir. Hayırlar işlenerek yapılan işlerde yeni izdivaçlara gidilir. Evli bir kadın veya erkeğin rüyasında eski sevgilisini birlikte görmesi zenginliğine işaret etmektedir. Aile hayatı içersinde yaşanacak anlaşmazlıklar dahi kısa zaman sonra giderilebilir.

Eski sevgili insanların düşüncelerinde kararsızlıklarına neden olabilmektedir. Aşk hayatınızda karar alırken mutlaka göz önünde bulundurmanız birbirinize ne kadar sağdık olduğunuz olacaktır.

eski sevgili

eski sevgiliEtiketler :
Bu habere hiç yorum yapılmamış.
Sponsorlu Bağlantılar